YIHUA 982 Juotosasema C245 C210

(1 tuotearvio)

95,95 

– YIHUA 982 Juotosasema C245 C210

– Kaksi juotosraudankahvaa tehokasta juottamista varten (yhteensopiva C245 ja C210 juottokärkien kanssa)

– Elektroninen hitsaus- ja korjausasema

– Nopea lämmitys juotosraudalle

– Lämpenee nopeasti tarkkaa juottamista varten

– Ihanteellinen elektronisten korjaus- ja uudelleenkorjaustehtävien suorittamiseen.

Lähetettävissä: n. 9-14 arkipäivää
  • Toimitus alk. 3,70€ sis alv 25,5% (Ilmainen toimitus yli 75 € tilauksiin)
  • 30 päivää avoin osto & 1 vuoden takuu kaikille tuotteille
0 katsoo tätä tuotetta
Kuvaus

YIHUA 982 Juotosasema C245 C210 on täydellinen työkalu tarkkaan juottamiseen. Tämä monipuolinen asema sisältää sekä Type-210 että Type-245 juotoskärjet, varmistaen että sinulla on oikea työkalu jokaiseen tehtävään. Nopean lämmityksen ansiosta vain 2 sekunnissa voit aloittaa työskentelyn nopeasti ja tehokkaasti.

YIHUA 982 asema integroi kärkien säilytyksen, juotosraudan pidikkeen, juotoslangan annostelijan ja puhdistustyökalun yhteen kätevään yksikköön. Se on suunniteltu yleiskäyttöön laajalla jännitealueella 110V:sta 240V:iin, mikä tekee siitä sopivan käytettäväksi missä tahansa maailmassa.

Vaivaton käyttö on kätesi ulottuvilla neljän muistipaikan ja yhden pikapainikkeen avulla, jolla voit käyttää jopa kolmea toimintoa, mukaan lukien C&F-asteikon vaihto, digitaalinen korjaus ja lämpötilan säätö 90-450°C välillä. Tämä asema tarjoaa yksinkertaisuutta ja tehokkuutta, antaen sinun keskittyä työhösi ilman häiriöitä.

Olitpa sitten ammattilainen tai harrastaja, YIHUA 982 Juotosasema C245 C210 tarjoaa poikkeuksellista arvoa tarkkuutensa, monipuolisuutensa ja helppokäyttöisyytensä ansiosta. Päivitä juottokokemuksesi tällä laadukkaalla asemalla, joka on suunniteltu suorituskykyyn ja luotettavuuteen.

Lisätiedot
Arviot (1)
Kysy tuotteista
Lähetä laitteesi huoltoon