iFixes iL37 Polarisoitu mikroskooppi rengasvalo

(4 tuotearviota)

37,95 

– iFixes iL37 Polarized Microscope Ring Light Illuminator Anti Glare 96pcs LED Microscope Ring Lamp

– Polarized light to reduce glare and improve visibility

– 96pcs LED lights for bright and even illumination

– Compatible with most microscopes

– Ideal for detailed and precise work in laboratories or research settings

5 varastossa

Lähetettävissä: n. 5-10 arkipäivää
  • Toimitus alk. 2,9 € (Ilmainen toimitus yli 75 € tilauksiin)
  • 30 päivää avoin osto & 1 vuoden takuu kaikille tuotteille
0 katsoo tätä tuotetta
Kuvaus

iFixes iL37 Polarized Microscope Ring Light Illuminator Anti Glare 96pcs LED Microscope Ring Lamp on tehokas ja monipuolinen valaistusväline mikroskoopin käyttöön. Tämä valaisin tarjoaa kirkkaan ja tasaisen valon, joka vähentää häikäisyä ja parantaa näytteiden tarkkuutta. Sen 96 LED-lamppua varmistavat, että mikroskooppikuva on selkeä ja yksityiskohtainen.

Tämä iFixes iL37 Polarized Microscope Ring Light Illuminator Anti Glare -valaisin tarjoaa käyttäjälleen monia etuja. Sen polarisoitu valo auttaa vähentämään heijastuksia ja parantaa kontrastia, mikä tekee näytteiden tarkastelusta helpompaa ja tarkempaa. Valaisimen säädettävä kirkkaus antaa käyttäjälle mahdollisuuden mukauttaa valaistusta tarpeen mukaan erilaisiin näytteisiin ja tilanteisiin.

Tämä laadukas valaisin lisää merkittävästi mikroskoopin käyttömukavuutta ja parantaa työskentelyolosuhteita laboratoriossa tai tutkimusympäristössä. iFixes iL37 Polarized Microscope Ring Light Illuminator Anti Glare -valaisin on luotettava ja kestävä valinta ammattikäyttöön, ja sen avulla käyttäjä voi saavuttaa parempia ja tarkempia tuloksia mikroskooppitutkimuksissa.

Lisätiedot
Arviot (4)
Kysy tuotteista
Lähetä laitteesi huoltoon